BAŞKAN BOYDAK HASTALARI ZİYARET ETTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK HASTALARI ZİYARET ETTİ

Bu haber 25 Aralık 2018 - 17:55 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

, ’nde  tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Her fırsatta yaşlı ve hasta  ziyaretlerinde bulunan Başkan BOYDAK Ceyhan Devlet Hastanesi’nde tedavi gören İstiklal Mahallesi Muhtarı Mahmut KORKMAZ ve servisinde yatarak tedavi gören hastaları ziyaret ederek hasta yakınları ile sohbet etti.  Hastanede yatan Muhtar Korkmaz’ın tedavisi hakkında bilgi alan Başkan BOYDAK,KORKMAZ’a geçmiş olsun temennisinde bulundu.

 

BOYDAK, “HERZAMAN OLDUĞU GİBİ VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

 

Ceyhan Devlet Hastanesi servislerinde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan BOYDAK, “Bugün, Devlet Hastanemizdeki vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Hastalarımız ve hastanemizin çalışmaları hakkında bilgi aldık. Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını vermekle birlikte öncelikle sağlık versin. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden birisidir. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır.  İyi günde de, kötü günde de insanların yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

Sağlıkta yapılan değişimleri hatırlatan Başkan Boydak, “İnşallah Ceyhan’da yapımı tamamlanmak üzere olan yeni hastane binamız, çok daha güzel ortamlarda hem hastalarımıza hem de doktorlarımıza hizmet verecek. Devletimiz ve hükümetimiz her alanda olduğu gibi sağlık konusunda da vatandaşın yanında yer alıyor. Bizler de Ceyhan Belediyesi olarak çok önem verdiğimiz sağlık sektörü ve çalışanlarının yanında yer alacağız. Ben bu vesile ile bütün hastalarımıza Cenabı Allah’tan acil şifalar diliyorum. Hastalarımız ile yakından ilgilenen doktorlarımıza da çok teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.