BAŞKAN BOYDAK , HALI YIKAMACI ESNAFLARIYLA BULUŞTU. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK , HALI YIKAMACI ESNAFLARIYLA BULUŞTU.

Bu haber 01 Mart 2019 - 22:31 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.
, Ceyhan Halı Yıkamacılar Derneği Üyesi esnaflarıyla buluştu. Ziyarette Başkan Boydak, Ceyhan’ı beş yıl içerisinde modern bir kent yapacaklarının sözünü verdi.
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak, AK Parti yöneticileri ve belediye meclis üyesi adaylarının katılımıyla Ceyhan Halı Yıkamacılar ve Kuru Temizlemeciler Derneği Üyesi esnaflarıyla, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Cadde Oto Halı Yıkama’da buluştu. Başkan Boydak’ı, Ceyhan Halı Yıkamacılar ve Kuru Temizlemeciler Odası Başkanı Tekin Koç ve yönetimi karşıladı.
”HER ESNAFIMIZ İLÇEMİZE AYRI BİR DEĞER KATIYOR”
Ceyhan’da her esnafın ilçeye ayrı bir değer kattığını belirten Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, halı yıkamacı esnaflarının sorunlarını dinledi. Başkan Boydak, halı yıkamacı esnaflar istedikleri takdirde İlçe Şehir Stadyumu civarında sanayi sitesi yaparak bir araya toplayacaklarını söyledi.
BAŞKAN BOYDAK: CEYHAN’I BEŞ YIL İÇİNDE MODERN BİR KENT YAPACAĞIZ
31 Mart seçimlerinin önemini halı yıkamacı esnaflarına anlatan Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ” Hepinizin bildiği üzere önümüzde ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçim var. 31 Mart seçimleri sonrası Ceyhan’ımız ve ’mız için her şey daha güzel olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ceyhan’a ve Adana’ya ayrı bir önem veriyor. Cumhur İttifakı Adayları olarak Ceyhan’da ve Adana’da yapılacak tüm projelerimizi Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü kardeşimle birlikte sırt sırta vererek yapacağız. Cumhurbaşkanımızın da destekleriyle tüm projelerimizi beş yıl içinde hayata geçirip modern bir kent ortaya çıkaracağız” dedi.
ESNAFLAR, BAŞKAN BOYDAK’A BAŞARILAR DİLEDİ
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Ceyhan Halı Yıkamacılar ve Kuru Temizlemeciler Derneği Başkanı Tekin Koç ve üyeleri, Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a 31 Mart seçimlerinde başarılar dileklerini iletti.