''BAŞKAN BOYDAK DUR DURAK BİLMİYOR'' | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

”BAŞKAN BOYDAK DUR DURAK BİLMİYOR”

Bu haber 12 Şubat 2019 - 21:43 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

Ceyhan’ı karış karış gezen Ceyhan Belediye Başkanı aynı zamanda Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı , merkezdeki ev toplantılarının yanı sıra kırsaldaki Gümürdülü, Sağkaya, Soysalı, Tumlu, Tatlıkuyu Mahallerine ziyaretlerde bulundu.

Başkan Ali Alper Boydak, kırsal mahallere yaptıkları hizmetleri ve bazı çalışmaları yerinde inceledi. Ceyhan Belediyesi olarak şehir merkezi ile kırsal mahalleleri ayırt etmeksizin çalıştıklarını belirten Başkan Boydak, ”1,5 yıllık ara görev süresince kırsal mahallerimizin yarısının yol sorununu tamamen ortadan kaldırdık. Bundan sonraki süreçte ise çalışmalarımıza ara vermeksizin tüm köylerimizin yollarını bitireceğiz.” dedi.

BAŞKAN BOYDAK’A SEVGİ SELİ

Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her köyde vatandaşların ve muhtarların yoğun ilgisiyle karşındı.

Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Boydak, ” Vatandaşlarımızın sevgisi elbette bizleri mutlu ediyor. Bu sevgiye layık olabilmek adına gece gündüz demeden hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

BOYDAK: TÜM PROJELERİMİZ HAYATA GEÇECEK

Seçim çalışmaları boyunca ortaya koyduğu tüm projeleri hayata geçireceğinin altını çizen Başkan Boydak, ”Hepinizin bildiği üzere ara bir dönemde görevi devraldım. 1,5 yıllık ara görev süresince elimizden gelen en iyi hizmetleri sunmaya çalışırken, belediyemizi mali disipline sokarak borç yükünü azalttık. Önümüzdeki beş yıllık süre boyunca Kentsel Dönüşümden Kent Meydanına, Millet Bahçesinden Spor Tesislerine kadar tüm projelerimizi hayata geçireceğimizin sözünü huzurunuzda veriyorum.” dedi.

”BU PROJELERİ YAPMAZSAM HESABINI SORUN”

Projelerin tamamının 5 yıl içerisinde hayata geçeceğinin sözünü veren Başkan Bodak, ”Bu projeleri ssizler ve gelecek nesillerimiz için hayata geçirmezsem hesabını benden sormak sizlerin boynunun borcu. Allahın izniyle verdiğimiz her sözün arkasındayız” diye konuştu.

VATANDAŞLAR BAŞKAN BOYDAK’A GÜVENİYOR

Gittiği her köyde yoğun ilgiyle karşılanan Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden mahalle sakinleri, Başkan Boydak’a sonuna kadar güvendiklerini söyledi.