BAŞKAN : BOYDAK : ÇAĞDAŞ CEYHAN'I BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN : BOYDAK : ÇAĞDAŞ CEYHAN’I BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Bu haber 05 Mart 2019 - 20:33 'de eklendi ve 14 views kez görüntülendi.
Sanayi Sitesi Esnafları’nı ziyaret eden , esnafımızın ve vatandaşımızın talepleri doğrultusunda yeni projelerle çağdaş Ceyhan’ı inşa edeceklerini dile getirdi.
Ceyhan Belediye Başkanı Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak, Sanayi Sitesi Esnafı’nı ziyaret edip, sorun ve taleplerini diledi. Tüm esnafları ziyaret edip, yakından ilgilenen Başkan Boydak, esnaflarımızın sorun ve taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
BAŞKAN BOYDAK: ESNAFIMIZIN GÖNLÜ RAHAT OLSUN
Sanayi Esnafı’nın gönlü ferah olsun, onların sorunlarını biliyor ve yeni dönemde tüm sorunların biteceğini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ” Seçim çalışmaları kapsamında emeği ve gayreti ile helal rızık temini için mücadele eden sanayi esnaflarımızın sıcak kanlı karşılamaları bizleri mutlu etti. Ceyhan’ımızın her esnafı gibi Sanayi Sitesi Esnafları’mız da bizim gönlümüzde ayrı bir yere sahiptir. Bu sebeple esnaf kardeşlerimizin sorun ve talepleri bizler için ayrı bir önem arz ediyor. 31 Mart Seçimleri sonrası beş yıllık görev süremizde yapacağımız projelerle çağdaş, modern bir Ceyhan’ı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
SANAYİ ESNAFI BAŞKAN BOYDAK’A GÜVENİYOR
Ceyhan Belediye Başkan’ı Ali Alper Boydak’ın ziyaretinden  memnuniyet duyduklarını dile getiren Sanayi Sitesi Esnafları, Başkan Boydak’a beş yıl içerisinde söz verdiği projeleri yapacağı konusunda sonuna kadar güvendiklerini söyledi.
Sanayi esnafı ziyaretinde Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti.