BAŞKAN BOYDAK; BU GURUR HEPİMİZİN | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK; BU GURUR HEPİMİZİN

Bu haber 06 Eylül 2018 - 11:29 'de eklendi ve 23 views kez görüntülendi.

güreş takımı Mersin, Malatya ve Kahramanmaraş’ta düzenlenen karakucak güreşlerinden madalyalarla döndü.

 

Katıldığı tüm güreş müsabakalarında birçok kategoride ödüller alarak Ceyhan’ı gururlandıran güreş takımımız, 24-30 Ağustos tarihleri arasında Mersinde 5.si yapılan Karakucak güreşlerinde 12 madalya, 1-2 eylül 2018 tarihlerinde Malatya ve Kahramanmaraş’ta yapılan Karakucak güreşlerinde 5 madalya alarak gurur yaşadı.

 

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sorumlusu Erdoğan Akkuş yapılan müsabakalarda güzel dereceler aldıklarını belirterek, ”Belediye Başkanımız Sayın ’ın destekleri ile ata sporumuz güreşte güzel dereceler elde ettik. Sporcularımızın emek ve gayretleri ile Mersin, Malatya ve Kahramanmaraş karakucak güreşlerinde madalyaları toplayarak şehrimize döndük” dedi.

 

Ceyhan Belediyesi güreş takımı ile gurur duyduğunu belirten Başkan Ali Alper Boydak, ”Hocalarımız ve sporcularımız Ceyhan’ı güreşte zirveye taşımak için var gücüyle çalışıyor. Girdikleri her müsabakada madalyalar alıp başarıları ile Ceyhan’ı tanıtarak hemşerilerimizi ve bizleri gururlandırdılar. Ata sporumuz güreşte sporcularımızın aldığı dereceler bizim için önemli, bu gurur hepimizin, onlarla gurur duyuyoruz. Ayrıca güreş antrenörümüzün milli takım kampına çağrılması, ekibimizin başarısını simgeliyor, kıymetli antrenörler ve sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.