BAŞKAN BOYDAK, BAKAN GÜLDEMET SARI İLE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK, BAKAN GÜLDEMET SARI İLE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Bu haber 07 Ocak 2019 - 19:07 'de eklendi ve 26 views kez görüntülendi.
, , ve ile ve yeni yönetimi ziyaret etti.
AK Parti ilçe başkanlığı görevine getirilen Muhammet İslam Bünül ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunmak için parti binasına ziyarete gelen Bakan Fatma Güldemet Sarı, Başkan Boydak’la beraber partililerin gündeme dair sorularını yanıtladı, seçim sürecini değerlendirdi.
’da İttifakın adayı kim olursa olsun destekleyeceklerini belirten Bakan Güldemet Sarı, “Önümüzde çok önemli bir seçim var, başka partilere pirim vermeyeceğiz. Dedikoduların önüne geçeceğiz. Tabanımız da oluşan ön yargıyı öncelikle kesmemiz lazım, sonrasında vatandaşa kendimizi anlatmamız gerekiyor. Biz parti olarak birlik ve beraberliğimizi göstereceğiz, peşin peşin kimseye hüküm vermeyeceğiz. Cumhur ittifakını, kendi adayımızı, adaylarımızı ve Meclis üyelerimizi anlatacağız. Adanamızda seçimi kazanmak için Cumhur ittifakımızın adayını destekliyoruz. Partililerin vatandaşların sıkça yol problemini ve şehirimizde yaşanan sıkıntılarını dile getirdiklerini biliyorum. Hatalar eksikler olabilir kendi partimizin yaptıkları hizmetleri anlatıcağız, sorunların telafi edilmesi için gayret sarf ediceğiz.  Cumhur ittifakının göstereceği adayın hizmet etme noktasında daha gayretle çalışacağını garantisini vereceğiz. Bu bir ittifaktır; aday seçildikten sonra  daha iyi çalışacağını bizim anlatmamız gerekir, bardağın boş tarafından bakılmayalım insanlara bardağın dolu tarafını anlatacağız. Eleştirirler olabilir bizi de eleştiriyorlar, biz ne diyoruz, yaptıklarımız yapacağımızın teminatıdır diyoruz. Seçim iki gurup arasında oluyor, biri millet ittifakı, bir diğeri ise Cumhur ittifakı, biz Cumhur ittifakına destek olmak için sahaya ineceğiz,  belediye başkan adaylarımızın ve meclis üyesi adaylarımızın daha fazla oy alabilmesi için çalışacağız” dedi.
BOYDAK; “VATANDAŞIMIZ VATANINI, MİLLETİNİ DÜŞÜNENLERİN YANINDADIR”
Önemli bir seçimin arifesin de olduklarını dile getiren Başkan Ali Alper Boydak, “Türkiye’de olduğu gibi, Ceyhanımız da vatandaşımız tevecüh göstererek tarih yazacağız. Adanamız da ise Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kimi aday gösterirse büyük bir gayretle onun için çalışacağız. Ön yargı ve tepkiler çoktu, ama vatandaşlarımız daha sağlıklı düşünerek vatanın bekası için gerekli sağduyuyu göstermeye başladı. Biz de bunun İçin gayret gösterecek, Ezana, Kuran’a, memlekete, millette sahip çıkmayanın arkasından kimseyi de göndermeyeceğiz. Allah’ın izni ile AK Partinin Adana’da büyük bir oy potansiyeli var. Adana da, vatanını, milletinin haklarını savunmayalara bir oy dahi kaptırmayacağız. Teşkilatımız da daha önce görev alan arkadaşlarımız ve yeni yönetimdeki arkadaşlarımızla, 31 Mart’ta gireceğimiz seçimlerde hep beraber saha da büyük bir öz veri ile çalışacağız, Ceyhan’da inşallah bir tarih yazacağız” ifadelerini kullandı.
AK Parti Ceyhan Kadın Kolları ve üyelerininin büyük ilgi gösterdiği Fatma Güldemet Sarı, Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, genç ve dinamik yeni başkan Muhammet İslam Bünül ve ilçe yönetimine teşekkür ederek Ceyhan’dan ayrıldı.