BAŞKAN BOYDAK AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BÜNÜL'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BÜNÜL’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Bu haber 14 Aralık 2018 - 9:36 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Genel Merkezi tarafından Ceyhan İlçe Başkanlığı görevine atanan Muhammed İslam Bünül’ü makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

 

AK Parti ilçe Başkanlığı görevine başlayan Muhammed İslam Bünül yüzlerce partili ve Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın katılımıyla görevine başladı. Başkan Boydak yeni İlçe Başkanı Bünül’ü tebrik etmesinin ardından partililere çiçek dağıttı.

 

BOYDAK: ‘’BAŞKAN BÜNÜL GENÇ YAŞTA GÖNÜLLERİ FETH ETMİŞ BİR KARDEŞİMİZ”

 

AK Parti’ye Başkan olarak atanan Bünül’ün uzun yıllardır siyaset yaptığının altını çizen Başkan Boydak, “ İslam kardeşimizin AK Parti SKM başkalınlığında gösterdiği başarıları hepimiz biliyoruz. Bölgemizin milletvekilleri ve bakanları da İslam başkanın yürüttüğü 5 seçimdeki başarılardan her zaman bizlere bahsettiler. Başkan Bünül genç yaşta siyasetiyle, duruşuyla, dürüstlüğüyle gönülleri fethetti. İlçe Başkanlığı görevinin Bünül’e ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

BÜNÜL; “MİLLETİN DERDİNE MERHEM OLACAĞIZ”

 

Ayrıştırıcı değil birleştirici olmaya devam edeceklerine vurgu yapan Başkan Bünül, “ Parti büyüklerimiz ve sizlerin destekleriyle ilçe başkanlığı görevini bana layık  gördüğünüz için hepinize öncelikle teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de milletimizin derdine merhem olmak için gece gündüz çalışacağız. AK kadrolar olarak herkesi kucaklayarak gönüllere girmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından tebrikleri kabul eden Başkan Bünül, yönetimi en kısa zamanda açıklayacaklarını dile getirdi.