BAŞKAN AYDAR, "TOPLUMLARIN DEĞERLERİ ANNELERE VERDİKLERİ ÖNEMLE ARTAR" | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN AYDAR, “TOPLUMLARIN DEĞERLERİ ANNELERE VERDİKLERİ ÖNEMLE ARTAR”

Bu haber 12 Mayıs 2019 - 20:19 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.
dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Aydar, “Toplumun değeri ve kalitesi annelere verilen değerle ortaya çıkar.” dedi.
Göreve geldiği günden bu yana kadınlara ve annelere büyük önem vererek, onların talepleri doğrultusunda  hizmetlerini sürdüren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, seçim öncesinde verdiği sözleri tek tek tutarak, Ceyhanlı kadınların ve annelerin gönlünde taht kurdu.
Başkan Aydar Anneler Günü münasebeti ile yaptığı açıklamada “Tüm yaşantısını yavrularına adayan, fedakarlıkdan kaçınmayan, ailenin temel direği anneleri senede bir gün değil, her an, her dakika, hatta her saniye saygı ve sevgiyle hatırlamak gereklidir. Unutmayalım ki bir toplumun değeri, kalitesi annelere verdiği değer, ortaya koyduğu saygı ve sevgiyle ölçülür. Toplumlarda karşılıklı sevgi ve saygı ne kadar gelişir ve yayılırsa mutluluk ve huzur o kadar hakim olur. Yavrularına her dönemde temel eğitim veren, iyi ve topluma yararlı bir nesil yetişmesinde annelerin emeği tartışılmaz. Bu nedenle sadece insanlarda değil, tüm canlılar aleminde annelik duygusu kutsaldır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin anneleri ve tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, saygı, sevgi ve şükranla ellerinden öpüyorum.” dedi.BAŞKAN AYDAR, “TOPLUMLARIN DEĞERLERİ ANNELERE VERDİKLERİ ÖNEMLE ARTAR”
Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Aydar, “Toplumun değeri ve kalitesi annelere verilen değerle ortaya çıkar.” dedi.
Göreve geldiği günden bu yana kadınlara ve annelere büyük önem vererek, onların talepleri doğrultusunda  hizmetlerini sürdüren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, seçim öncesinde verdiği sözleri tek tek tutarak, Ceyhanlı kadınların ve annelerin gönlünde taht kurdu.
Başkan Aydar Anneler Günü münasebeti ile yaptığı açıklamada “Tüm yaşantısını yavrularına adayan, fedakarlıkdan kaçınmayan, ailenin temel direği anneleri senede bir gün değil, her an, her dakika, hatta her saniye saygı ve sevgiyle hatırlamak gereklidir. Unutmayalım ki bir toplumun değeri, kalitesi annelere verdiği değer, ortaya koyduğu saygı ve sevgiyle ölçülür. Toplumlarda karşılıklı sevgi ve saygı ne kadar gelişir ve yayılırsa mutluluk ve huzur o kadar hakim olur. Yavrularına her dönemde temel eğitim veren, iyi ve topluma yararlı bir nesil yetişmesinde annelerin emeği tartışılmaz. Bu nedenle sadece insanlarda değil, tüm canlılar aleminde annelik duygusu kutsaldır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin anneleri ve tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, saygı, sevgi ve şükranla anıyor, ellerinden öpüyorum.” dedi.