Başkan Akay Destekledi Kadın Atletler Süper Lige Yükseldi | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Toplumsal şiddet bitsin artık”

Genel, Gündem, Sağlık, Siyaset, Yerel Haberler

“Bahçede 2, markette 20 lira”

Genel, Siyaset, Yerel Haberler

Başkan Akay Destekledi Kadın Atletler Süper Lige Yükseldi

Bu haber 28 Ağustos 2023 - 18:47 'de eklendi ve 101 views kez görüntülendi.

Seyhanlı Kadın Atletler Süper'leşti

Sportif faaliyetlere ciddi yatırımlar yapan Belediyesi'nin bünyesinde bulunan Kadın Atletizm takımı, 26-27 Ağustos tarihleri arasında Konya'da gerçekleşen final yarışlarında 111 puanla şampiyonluk ipini göğüsledi ve sezonda Adana'yı süper ligde temsil etme hakkına sahip oldu.

“ VERDİĞİMİ DESTEĞİN KARŞILIĞINI ALMAK BİZLERİ MUTLU EDİYOR ”

Atletizmin temel branşlar arasında yer aldığını ve yaygınlaşması adına desteklerini esirgemediklerini belirten Akif Kemal Akay, “ Kadın atletizm takımımızın Süper Lige yükselmesi bunun göstergesidir. Verdiğimiz desteğin karşılığını başarı olarak almak bizleri son derece mutlu etmekte. Hocalarımız ve sporcularımız başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum. Süper Ligde Adana'mızı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum ” dedi.

BAŞKAN AKAY DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Ümit Filazi de, iki gün süren finallerde başarılı olarak Adana'ya süper lig takımı olarak döndüklerini belirtti. Filazi, “ Bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay'ın şampiyonlukta payı çok büyük. Kendisine takımımız adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.