BANU AVAR VE EMRE KONGAR ÇUKUROVA BELEDİYESİ'NİN KONUĞU OLDULAR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BANU AVAR VE EMRE KONGAR ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NİN KONUĞU OLDULAR

Bu haber 03 Aralık 2018 - 16:05 'de eklendi ve 26 views kez görüntülendi.
Türkiye’nin saygın yazarları Prof. Dr. Emre Kongar ile Çukurova İlçe Belediyesi’nin konuğu olarak ’ya geldi. “Benim Okulum Eğitim Fuarı’na” katılan Kongar ve Avar, TÜYAP Fuar Alanı’nda konferans verdikten sonra Çukurova standında okurlarıyla buluştu. Adanalılar, stantlara yoğun ilgi gösterdi.
ADANALILAR “GÜN O GÜN” SÖYLEŞİSİNE YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Çukurova Belediyesi, Türkiye’nin tanınmış saygın yazarları Banu Avar ve Prof. Dr. Emre Kongar’ı Adana’ya getirerek hayranlarıyla buluşturdu. Gazeteci-Yazar Banu Avar 1 Aralık Cumartesi günü TÜYAP Fuar Alanı’nda ‘Benim Okulum Eğitim Fuarı’na katılarak “Gün O Gün” konulu bir konuşma yaptı. Avar’a yoğun ilgi gösteren Adanalılar, daha sonra Çukurova Belediyesi standında kitaplarını imzalayan Avar için uzun kuyruklar oluşturdu. Kitapseverler, Banu Avarla hatıra fotoğraf çektirdi.
PROF. KONGAR ÇAĞDAŞ EĞİTİMİ ANLATTI
Çukurova Belediyesi’nin konuğu olarak Adana’ya gelen bir başka isim Cumhuriyet gazetesinde köşe yazarlığı da yapan Araştırmacı Yazar Prof. Dr. Emre Kongar oldu. Kongar; “Çağdaş eğitim nereye götürülüyor?” sorusuna yanıt aradığı konferansının ardından Çukurova Belediyesi standında kitaplarını imzalayıp okurlarla söyleşti.
“İKİ DEĞERLİ YAZARLA BULUŞMA MUTLULUĞU YAŞADIK”
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Benim Okulum Eğitim Fuarı’na katılarak stantları tek tek gezdi. Yoğun ilgi gören Başkan Çetin, fuarı çok beğendiğini ifade ederek; “Biz de bu güzel fuarda Türkiye’nin saygın iki yazarını Adanalılarla buluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşadık. Konuklarımıza Adanalılar büyük ilgi gösterdi. Türkiye’ye, Cumhuriyetin değerlerine yürekten bağlı isimleri hemşehrilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.