“Aziz milletimiz oyunun farkında” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

“Aziz milletimiz oyunun farkında”

Bu haber 16 Ocak 2023 - 13:59 'de eklendi ve 210 views kez görüntülendi.

Geçen ay Milliyetçi Hareket Partisi () İl Başkanlığı görevini üstlenen Yusuf Kanlı hem saha çalışmalarına, hem de teşkilat ziyaretlerine hı verdi.

Başkan Yusuf Kanlı ilçelerde…

Başkan Yusuf Kanlı, teşkilat gezileri kapsamında İl Divan Kurulu

Üyeleriyle birlikte MHP Pozantı İlçe Başkanı Şeref Dinç, Belediye Başkanı Mustafa Çay, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, Belediye Başkanı Saadettin Aslan, MHP Aladağ İlçe Başkanı Bayram Kabak,

Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, İmamoğlu'nda ise MHP İlçe Başkanı Savaş Ağca ve yönetime ziyarette bulundu.

Ziyaretlerde çalışmalar istişare edildi Başkan Yusuf Kanlı yaptığı ziyaretlerde İlçe Teşkilat Başkanlarıın

yanı sıra İlçe Belediye Başkanları, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, KAÇEP Yöneticileri ile istişare ederken, Belediye Başkanları ayrıca inşaatı süren yatırım projelerini de

yerinde anlattılar.

“En büyük direnç MHP ve Cumhur İttifakı”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, bu yıl yapılacak seçimin önemine değindi. Cumhur İttifakı karşısında sadece muhalefetin değil aynı zamanda bütün emperyalist güçlerin de yer aldığını hatırlatan Kanlı, “Bütün Türk-İslam düşmanı sömürgeci güçlerin karşısında en büyük direnç ise Ülkücü-Milliyetçi Hareket ve Cumhur İttifakı'dır.” ifadesini kullandı.

“Kırılan camın yenisini alırız ama…”

Başkan Kanlı “Bölücü muhalefet, ihanetlerini gizlemek için vatandaşımıza çarşı pazar fiyatlarını gösterip  ‘Cambaza bak' oyunu oynuyor. Oysa evimizde kırılan camın yenisini alabiliriz, kırık kapıyı

tamir edebiliriz; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin ifadeleriyle ‘Bugün açsak, yarın doyarız' ama bina çökerse hepimiz altında kalırız.” sözleriyle çarpıcı bir gerçeğe vurgu yaptı.

“Çalınmadık kapı, dokunmadık el bırakmayın” Yusuf Kanlı “Aziz milletimiz kirli oyunun farkındadır ve o nedenledirki binamızı çökertmek isteyenlere, yabancı başkentlerde icazet arayanlara, teröristlerle kahvaltı hayali kuranlara fırsat vermeyecektir. Bizler de Sayın Cumhurbaşkanımızın birinci turda seçilmesi, Partimizin Mecliste daha çok temsil gücü kazanması için tüm teşkilatlarımızla gece-gündüz demeden daha çok çalışacağız, çalışmak zorundayız. ” derken, teşkilat başkanlarına ve yöneticilere “Küsgün, dargın kim varsa yanına gidin, partili-partisiz herkesi kucaklayın, çalınmadık kapı, dokunmadık el, girilmedik kalp bırakmayın.” Mesajı verdi.

İl Divan Kurulu Üyeleri eşlik ettiler

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı'nın ilçe gezilerine İl Divan Kurulu Üyeleri Hüseyin Zorba, Mahir Şafak, Sayım Azmaz, Oğuz Memiş, Şevki Kaya, Muhammet Çetin ve Mükremin Kara ile Veysel Kokaçya eşlik ettiler.