ATB ÜYELERİ 1 EKİM 2022’DE SANDIK BAŞINA GİDECEK | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ATB ÜYELERİ 1 EKİM 2022’DE SANDIK BAŞINA GİDECEK

Bu haber 29 Eylül 2022 - 10:01 'de eklendi ve 180 views kez görüntülendi.

Adana Ticaret Borsası üyeleri 1 Ekim 2022 Cumartesi güü sandık başına gidecek. Adana Ticaret Borsası Yeni Hizmet Binasında gerçekleştirilecek meclis üyelerinin belirleneceği seçim; Saat: 09.00 – 17.00 arası yapılacak.

BİLGİÇ, “YENİ HEDEFLER VE YENİ PROJELERİMİ OLACAK”

1 Ekim 2022 Cumartesi Günü yapılacak olan seçim öncesi üyelerine oy kullanma çağrısı yapan Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yaptığı açıklamada “Tüm üyelerimizi yeni kompleksimize bekliyoruz. Adana Ticaret Borsası Türkiye'nin en önemli borsalarının başında geliyor. Adana tarım ürünlerinin merkezi olanı bir kenttir. Yeni hedefler belirlemenin önemini çok iyi biliyoruz. Çok önemli projeleri hayata geçirerek üyelerimizin hizmetine sunduk. Bu projelerle üreticilerimize kolaylık ve katmadeğer yarattık. Yeni projelerimiz ile yolumuza devam edeceğiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında Türkiye birinciliklerine ulaştık. Başarılarımızı altın harflerle ulu çınar olan borsamızın tarihine yazdık. Birincilik ödülümüzü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldık. Aynı ekibimizle yolumuza devam ederek seçime gireceğiz. Tüm üyelerimizin seçim vesilesiyle yeni kompleksimizi görmelerini arzu ediyoruz. Bugüne kadar bizlere destek veren tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Bugünden sonrada elimizden geldiğince bizlere yakışan, borsamıza yakışan, Adanamıza yakışan hizmetlerimize devam edeceğiz. Şimdiden yapacak olduğumuz meclis üyeliği seçimimizin borsamız ve Adanamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.