AK PARTİ'Lİ KARAKUŞ VE ŞEN'DEN SÖZÜTEK'E DESTEK ZİYARETİ... | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

AK PARTİ’Lİ KARAKUŞ VE ŞEN’DEN SÖZÜTEK’E DESTEK ZİYARETİ…

Bu haber 04 Aralık 2018 - 17:11 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.

’den merkez Seyhan İlçe Belediyesi’ne başkanlık için aday adayı olan Emekli Bankacı Ali Karakuş ile KOSGEB Adana İl Eski Müdürü, KOBİ Uzmanı Hüseyin Şen, Adana ESOB Başkanı ’i ziyaret ederek, adaylık sürecinde esnaf desteği istediler.

Ziraat Bankası’nda 30 yılı aşkın müdürlük dahil çeşitli kademelerde hizmet verdikten sonra emekli olan Ali Karakuş, Birlik Başkanı Nihat Sözütek’i makamında ziyaret ederek, Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı olarak, ülkenin ve ekonominin olmazsa olmazı esnaf ve sanatkarların desteğini alarak yola çıkmak istediğini ifade etti.

Adana ESOB Yönetim Kurulu Üyesi,Milli Piyangocular Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, Minibüsçüler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Şakirpaşa Dolmuş Durağı Başkanı Cengiz Karakuş başta olmak üzere, Karakuş Ailesi olarak geniş bir akraba kitlesine sahip olan Ali Karakuş, “Uzun yıllar bankacı olarak bu kentin insanlarına hizmet verdim. Yaşadığımız şehre katma değer katmak adına aday adayı oldum. Hayalimde bu şehre belediye başkanı olarak da hizmet etmek vardı. İnşallah, adaylığım kesinleşirse, başkanlığım da kolay olacak”dedi.

Başkan Sözütek de, Ali Karakuş ile çok eski bir dost olduklarını, esnaflarına kredi konusunda her zaman yardımcı olduğuna ifade ederken, “Hayırlı uğurlu olsun. Hayırlı ise olsun. İnşallah da hayırlı olur. Siz karakteri dürüst insan olarak görüyoruz. Başarılar diliyoruz”diye konuştu.

KOSGEB Adana İl Eski Müdürü Hüseyin Şen de, Adana ESOB’u ziyaret ederek Başkan Nihat Sözütek ile  görüştü. Adana İl Müdürlüğü sonrası Ankara’ya tayin edildiğini ve Sincan’da KOBİ uzmanı olarak görev yaptığını belirten Hüseyin Şen, Adana’ya Seyhan’a hizmet için belediye başkan aday adayı olduğunu ifade etti. Hüseyin Şen, Adana’yı, Seyhan’ı iyi bildiğini ve hizmet için aday adayı olduğunu belirtirken, “Hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun. İnşallah, büyüklerimiz bizi aday gösterir, biz de Seyhan’a, layık olduğu hizmeti fazlasıyla veririz”dedi.

Başkan Sözütek de, Hüseyin Şen’in hizmet sürecinde esnaflar ile içiçe olduğunu ve kendisinden her zaman ilgi ve destek gördüklerini ifade ederken, “Hayırlı olsun.Başarılar diliyoruz. İnşallah hakkınızda hayırlı olan nasip olur”şeklinde konuşarak uğurladı.