AK PARTİ ALADAĞ BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI ÖZKAN KEKLİK | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

AK PARTİ ALADAĞ BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI ÖZKAN KEKLİK

Bu haber 26 Kasım 2018 - 19:00 'de eklendi ve 607 views kez görüntülendi.

Aslolan gönüllere girebilmektir.

Bizim dönemimizde hiçbir zaman insanlara tepeden bakmayacağız. Liyakat sahibi, güler yüzlü ve adaletli insanlarla bu işi yürüteceğiz. Ben nasıl nasıl cebimi doldururum diyen insanlarla değil, ben nasıl memleketime daha iyi hizmet yapabilirimin gayretini güden bir ekip ruhu ortaya koyacağız.

            Bizim için aslolan halktır, halkımızın istemediği hiç bir kişi ve eylemle bizim de işimiz olmaz, her daim halkımızla iç içe olup onların fikirlerini ve önerilerini alacak istişare toplantıları yapacağız. İyi günlerinde kötü günlerinde en yakınında her zaman bizleri bulacaklar.

            Yol yapmak, park ve mesire alanları açmak, temizlik hizmetleri sunmak vs. Bunlar belediyenin asli görevleridir. Bunları yapmak zaten boyunumuzun borcu ama yeterli değil. Sosyal belediyecilikte ve yeni istihdam alanları oluşturmekta da çok güzel çalışmalarımız ve projelerimiz var inşallah hepsini uygulamaya koyacağız.

Her mahallemize eşit mesafede olup, adaletli bir hizmet dağılımı yapacağız. İlçemizde 3 T’yi uygulayacağız. Tespit-Teşhis ve Tedavi. Kangren olmuş sorunları tespit edip, teşhis koyarak tedavi edeceğiz. Her işimiz belli bir plan ve proğram içerisinde olacak.

            Gelmiş geçmiş bütün belediye başkanlarına ölenlere, rahmet kalanlara sıhhat diliyorum. Hepsinin Aladağ’a ayrı ayrı hizmetleri olmuş ve memleketimiz için birer değerdir. Bu vesile ile onları da saygıyla anıyorum. Değerli büyüklerimizin hatalarından ders alıp doğrularını bir üst noktaya çıkarmak için biz bu göreve talibiz. Aynı zamanda onların bilgi ve tecrübelerinden istifade edeceğiz.

            Sloganımız “ AKPARTİ İLE SİYASET GENÇLEŞİYOR, TÜRKİYE GÜÇLENİYOR”

Saygılarımla.