AK Parti Adana İl Başkanlığı’nın yeni il yönetimi belli oldu. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

AK Parti Adana İl Başkanlığı’nın yeni il yönetimi belli oldu.

“Türkiye Yüzyılı’ vizyonu için gece gündüz demeden çalışacak olan İl Yönetim Kurulu üyelerimizin belirlenmesi sürecini tamamlamış bulunuyoruz.

Bu haber 15 Eylül 2023 - 21:29 'de eklendi ve 491 views kez görüntülendi.

Adana İl Yönetimi belirlendi

İl Başkanlığı’na Ozan Gülaçtı’nın atanmasının ardından yeni il yönetim kurulu da belirlendi. 15 ilçesiyle Adana’nın tamamını temsil eden AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Adem Balıkçı, Ahmet Bilal Nacar, Ahmet Öztürk, Aşye Aktürk, Basri Çetinkaya, Bayram Karaca, Cahit Kardaş, Cihan Atmaca, Cumali Orçun Sarıgül, Deniz Aslan, Emrah Ceylan, Ferhat Koçdemir, Hacı Arif Akkaş, Halil Aslan, Halis Bayrak, Hasan Olguner, İbrahim Gökçedağ, İsmail Kobat, Kadir Ziya Konuk, Kübra Şahin, Mehmet Salih Balyen, Melek Çiçek, Metin Tümen, Muhammed Fatih Demirci, Muhammet Tunç, Murat Erşahinoğlu, Murat Mehmet Erçelik, Mustafa Akar, Mustafa Çalışkan, Mustafa Özalp, Mustafa Özkan, Müzeyyen Coşkun, Nuh Sevgi, Osman Yağan, Ömer Çelik, Ramazan Çırak, Salih Acar, Samime Özkaya, Selehaddin Nas, Selçuk Sarısoy, Sercan Uter, Serdar Oğuz, Serkan Şenateş, Sevim Erdem, Sinan Gül, Tuğba Aktunç, Vedat Tekgöz, Zehra Alvar, Zeynel Abidin Üstemel.

Yedek yönetim kurulu da şöyle:
İsmet Yıldırım, Musa Burhan, Ekrem Sert, İbrahim Nane, Ahmet Yılmaz, Mustafa Doğru, Şeref Bağış, Serkan Gönenir, Cumali Sarıdoğan, Aysun Kocabaş, Ahmet Belk Alataş, Ayberk Kıvrak, Kılıç Ali Türkmen, Nezir Ertuğrul, Mehmet Turhan, Ahmet Çelik, Emrah Dinç, İrfan Uslu, Gülnur Karslı, Abdulkadir Günaltın, Ahmet Dönegel, Emre Alptekin, Abdullah Ataman, Elif Dalkılıç ve Osman Kaya Yağan.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ozan Gülaçtı, “Türkiye Yüzyılı’ vizyonu için gece gündüz demeden çalışacak olan İl Yönetim Kurulu üyelerimizin belirlenmesi sürecini tamamlamış bulunuyoruz.
Başvurular sürecinde yoğun ilgi gösteren tüm dava ve yol arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Tüzüğümüz gereği 50 asil üye ve 25 yedek üyeden oluşan yönetim kurulu oluşturuldu ancak bu listelerde olsa da olmasa da ailemizin her bir ferdinin aynı aşk ve azimle çalışacağını çok iyi biliyoruz.
Yönetim kurulunda yer alamayan arkadaşlarımızın, teşkilatlarımızın ve Türkiye’nin büyümesine katkı sağlamak isteyen herkesin öneri ve çalışmalarını önemsiyoruz.
22 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Bakanlarımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz rehberliğinde ve teşkilatımızın her bir ferdi ile ülkemiz ve şehrimiz için en iyisini yapmak için aşk ile çalışmaya devam edeceğiz.
Yeni Yönetim Kurulumuzun Partimiz, Adana’mız ve hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm dava ve yol arkadaşlarımıza başarı temenni ediyorum” şeklinde konuştu.