Ahmet Dardağan, Seyhan'da sokakları örgütlüyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Ahmet Dardağan, Seyhan’da sokakları örgütlüyor

Bu haber 13 Aralık 2018 - 18:03 'de eklendi ve 25 views kez görüntülendi.

, yeni görevi dolayısıyla ‘Hayırlı olsun’ dileklerini kabul ederken, bir yandan da Genel Merkez tarafından gönderilen genelge doğrultusunda ‘sokak örgütlenmesi’ için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

KOLLARI SIVADI

 Yeni görevi nedeniyle ziyaretçilerini ağırlamayı sürdüren CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, yaklaşan yerel yönetim seçimleriyle ilgili çalışmalarını da aksatmıyor. Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte uyum içinde çalışmalarını yoğunlaştıran CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, CHP Genel Merkezi’nce geliştirilen ‘Sokak Örgütlenmesi Projesi’ kapsamında Seyhan’daki 96 mahalleyi masaya yatırdı. Proje çerçevesinde her biri 400 seçmenden oluşacak öbekler oluşturmaya çalışan Dardağan, sokak sorumlularının belirlenmesi ve seçmenlerin ev-işyerinde ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi için kolları sıvadı.

“İKTİDAR İÇİN ÖRGÜTLENİYORUZ”

Sokak örgütlenmesi projesinin sadece seçim dönemiyle sınırlı olmadığını, kalıcı hale getirileceğini vurgulayan CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, “Yerelde ve genelde iktidar, partimizin asli gücü olan üyelerimizin ve partililerimizin sistemli çalışmasıyla mümkün olacaktır. Bu nedenle sokak örgütlenmesi projesini çok önemsiyoruz. Hemen öbeklerin oluşturulması, öbek sorumlularının belirlenmesi, Parti Okulu kapsamında projede görev alacak arkadaşlarımızın eğitimini planlıyoruz” diye konuştu.

 “ÖNCE YERELDE SONRA GENELDE İKTİDARA YÜRÜYORUZ”

Türkiye’nin ve ’nın makus talihini değiştirmek için sokak sokak örgütlenerek halkın iktidarını kuracaklarını vurgulayan CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, şunları kaydetti;

“AKP’nin iflas eden ve ülkemizi bir uçuruma sürükleyen politikalarına karşı önce yerelde sonra genelde başlayan iktidar yürüşümüzü, kimse engelleyemeyecektir. Halkımızın refahı ve huzuru, çocuklarımızın aydınlık geleceği, memleketimizin çağdaş yarınları için mücadelemiz sürecek. Adana’nın tüm ilçeleri gibi Seyhan’da da değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla ve partili yol arkadaşlarımızla omuz omuza birlikte mücadele ederek zafer kazanacağız. Önce Adana’da sonra Türkiye’de halkın iktidarını ilmek ilmek örecek, 31 Mart’ta zaferimizi ilan edeceğiz.”