Adıcan, Mersin Jandarması ile engellileri unutmadı | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adıcan, Mersin Jandarması ile engellileri unutmadı

Bu haber 13 Mayıs 2022 - 12:04 'de eklendi ve 374 views kez görüntülendi.

Orta Doğu Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Türkiye Sakatlar Derneği Şubesi Onursal Başkanı Saliha Adıcan, Mersin İl Jandarma Komutanlığıın özel etkinliğinde için bir araya geldi. Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu ve eşi Nermin Çarıkcıoğlu ,Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi üyesi özel gereksinimli şahıslar ile derneğin Onursal Başkanı Saliha Adıcan'ı İl Jandarma Komutanlığında misafir etti.

Mersin İl Jandarma Komutanlığını ziyarete gelen özel gereksinimli şahıslar ile dernek görevlilerini kapıda karşılayan Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu misafirleri ile bir süre sohbet ettikten sonra çeşitli hediyeler vererek günün anlam ve önemine binaen hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyarete katılan Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi Onursal Başkanı Saliha ADICAN ise İl Jandarma Komutanı Sn. Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu ve eşi Nermin Çarıkcıoğlu hanımefendiye bu anlamlı davranışları dolayısıyla teşekkür etti. Etkinliği Mersin Portal'a değerlendiren iş insanı Saliha Adıcan ise; “Engelli kardeşlerimin her zaman yanında olacağım, bizler yaşamın her alanında engelliler ile empati yaparak onlara yardımcı olmamı gerekiyor” dedi.