Adanalıyız Platformundan Başkan Karalar'a Ziyaret | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adanalıyız Platformundan Başkan Karalar’a Ziyaret

Bu haber 03 Aralık 2018 - 16:46 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

Başkanı , yönetim heyeti ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı ’ı ziyaret etti. Ziyaretin sonunda Başkan Karalar’a Adanaspor forması hediye edilirken Başkan Karalar, Adanaspor’un ve Demirspor’un şehrin önemli 2 değeri olduğuna vurgu yaptı.

“Adana’nın Turuncu Adamı” olarak bilinen Biz Adanalıyız Platformu Başkanı Mahmut Reyhanioğlu, beraberindeki yönetim heyeti Halil İbrahim Harmancı, Cem Acil ve Melike Kurmuş ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

Adana’da kardeşliğin ve barışın hâkim olduğunun altını çizen Mahmut Reyhanioğlu, “ Adana’da kardeş iki takım var, biri Adanaspor’umuz, diğeri Adana Demirspor’umuz. Bu iki takım kardeş takımlardır, kardeşliğin ve dostluğun hâkim olduğu bir şehrin bizler de sonuna kadar arkasındayız. Biz Adanalıyız platformuna katılım gün geçtikçe artmaktadır. Dostluk ve barış adına da çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Her iki takımımızın da dostluk çevresinde kardeş takımlar olduğunu bilmek bizleri de ziyadesiyle mutlu etmektedir. Sizler gibi barışın ve sevginin temsilcilerini Adana için çalışıyor görmek de bizlere huzur vermektedir” diye konuştu.