Adanalıların Başkan Sözlü sevgisi yol kestiriyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adanalıların Başkan Sözlü sevgisi yol kestiriyor

Bu haber 20 Kasım 2018 - 22:02 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan’ın Doruk ve Birkent Mahalleleri’nde hemşerileri ile buluştu

Adana’dan Ceyhan’a gitmek üzere yola çıkan Başkan Sözlü’nün makam aracının önünü, sebze ve meyve yüklü traktörle kesen bir vatandaşın sevgi gösterisi ise yüzlerde tebessüm oluşturdu

TRAKTÖRLE MAKAM ARACININ ÖNÜNÜ KESTİ

, hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor. Sabahın ilk ışıklarından gece geç saatlere kadar sahada çalışmalarını sürdüren Başkan Sözlü’nün hafta sonu ilk durağı Ceyhan oldu. Adana’dan Ceyhan’a gitmek üzere yola çıkan Başkan Sözlü’nün makam aracını gören bir vatandaş traktörle makam aracının önünü keserek durdurdu. Traktörden inerek Başkan Sözlü’ye sarılan vatandaş, O’na traktörde yüklü meyvelerden ikram etmeyi ihmal etmedi.

İKİNCİ DÖNEM PROJELERİ HAZIR

Adana’nın dört bir yanında adil hizmet ilkesi, milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışı ile hemşerilerinin refah toplumuna katılmasını arzulayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, doğduğu topraklarda, Ceyhan’da Doruk ve Birkent Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi, onların sorunlarını dinledi, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndaki ikinci döneminde hayata geçireceği projeleri anlattı.

“YAŞAYAN KÖYLERİN SAYISI ARTMALI”

Kırsalda yerinde kalkınma projeleri ile çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan, çocuklarının geleceğini, evinin rızkını topraktan çıkaran hemşerilerinin yüzünü güldüren Başkan Sözlü, buralarda yaptığı konuşmalarda Adana’da 21. Yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırdıklarını, yaşayan köylerin çoğalması gerektiğini ifade etti.