Adana’da ‘Şehir Buluşmaları’ yapılacak | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana’da ‘Şehir Buluşmaları’ yapılacak

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nca organize edilen ve ‘vatandaşın nabzının tutulduğu ve milletin sesine kulak verildiği’ 2023 Şehir Buluşmaları Adana’da da gerçekleştirilecek.

Bu haber 14 Ağustos 2023 - 14:12 'de eklendi ve 76 views kez görüntülendi.

'da ‘Şehir Buluşmaları' yapılacak

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'nca organize edilen ve ‘vatandaşı nabzının tutulduğu ve milletin sesine kulak verildiği' 2023 Şehir Buluşmaları Adana'da da gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, içerisinde bulunduğumuz Ağustos ayında başlatılan ve 81 ilde gerçekleştirilen programlarda, AK Parti'nin 21 yılda yaptığı eser ve hizmetlerin anlatılacağını, ülkenin her köşesinden istek ve beklentilere kulak verileceğini öyledi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI GELİYOR
Program kapsamında AK Parti Adana teşkilatları olarak saha çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Gülaçtı, “Geleneksel hale gelen Şehir Buluşmaları kapsamında 16 Ağustos Çarşamba günü Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, Adanalı hemşehrilerimizin gönüllerine misafir olmaya geliyor. Milletvekillerimiz ve tüm teşkilatlarımızla birlikte her zaman olduğu gibi sahada ‘Türkiye Yüzyılı' için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

AK Parti siyasetinin anlatılacağı çalışmalar çerçevesinde, esnaf ve iş yeri ziyaretleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları ile toplantılar düzenleneceğini ifade eden Başkan Gülaçtı, programlarda ayrıca Cumhuriyet'in 100. Yılı'na da vurgu yapılacağını söyledi.