ADANA’DA ON BİNLER SEFO İLE COŞTU | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

GASTRONOMİ TRENİ BELEMEDİK’E GELİYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Deneme yanılma yöntemiyle belediye yönetilemez!

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana Lezzet Festivali 6-7-8 Ekim’de halkla buluşuyor

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Gençlere Bin 500 TL Eğitim Desteği

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA’DA ON BİNLER SEFO İLE COŞTU

Akif Kemal Akay yönetimindeki Seyhan Belediyesi’nin “Yaza Merhaba” konserinde sahne alan ünlü rap sanatçısı Sefo, alanı dolduran on binlerce Adanalıya unutulmaz bir gece yaşattı.

Bu haber 04 Temmuz 2023 - 18:17 'de eklendi ve 95 views kez görüntülendi.

ADANALILAR SEFO İLE ‘YAZA MERHABA' DEDİ

Akif Kemal Akay yönetimindeki Belediyesi'nin “Yaza Merhaba” konserinde sahne alan ünlü rap sanatçıı Sefo, alanı dolduran on binlerce Adanalıya unutulmaz bir gece yaşattı.

UNUTULMAZ BİR YAZ AKŞAMI

Özellikle kuşağının en sevdiği sanatçılardan biri olan ve çıkardığı şarkılarla adından çok söz ettiren rap sanatçısı ve söz yazarı Sefo, önündeki Seyhan Sanat Meydanı'nda Adanalılara unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı.

ALAN SAATLER ÖNCE DOLDU

Konser alanı Sefo sahneye çıkmadan saatler önce dolarken, “Bilmem mi?”, “İsabelle”, “Tutsak”, “Söyleneydibu?” gibi çok sevilen şarkılarını seslendirerek, on binlerce Adanalıyı coşturdu.

HER ZAMAN GENÇLERLE BİRLİKTEYİZ

Konserde sahneye davet edilen , alanı dolduran ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu kitleye hitap etti. Seyhan Sanat Meydanı'nda Adanalıları en yetkin sanatçılarla buluşturacağı sözünü anımsatan Başkan Akay, “İşte bunlardan bir tanesi Sefo” dedi.

Her zaman gençlerle birlikte olacaklarını dile getiren Akay, “Bundan sonra hep birlikte olacağız. Her şey sizin için. Aslında bu dünya sizin dünyanız. Hani bir söz var, ‘Biz dünyayı atalarımızdan miras almadık, torunlarımızdan ödünç aldık.' Çağın hızlı değişiminin olduğu bugünlerde artık dünya sizin dünyanız. Hiç kimse değişime sizin kadar çabuk kavrayamaz, çabuk ulaşamaz ve değişimi sizin kadar yönlendiremez. Bizler sizin arkanızda olacağız. Daima sizler için varız. Dünyanıza sahip çıkın. Yıllarca hırsları ve çıkarları uğruna bu güzelim dünyayı kirletenlere karşı çıkın, artık dünyayı sizler yönetin. Biz sizin arkanızda olacağız” dedi.

Gece geç saatlere dek süren konserde Adanalılar Sefo'nun seslendirdiği şarkılara eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı.