Adana Kötü Yönetildi | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adana Kötü Yönetildi

Bu haber 27 Eylül 2018 - 20:23 'de eklendi ve 23 views kez görüntülendi.

İyi Parti Milletvekili İsmail Koncuk, Adana Büyükşehir  Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün 4,5 yıllık süreçte kente katkı yapamadığını söyledi.

YAZIK BU ŞEHİRE

Çukurovatürk Tv’de Gazeteci Metin Kurgun’un hazırlayıp sunduğu ‘Medya Gündemi’ programına katılarak canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk “siz her gün buradasınız. Ben Ankara’dan zaman zaman geliyorum dışardan gören biri olarak kente Büyükşehir Belediyesinin hiçbir katkısının olmadığını daha net gözlemliyorum. 4,5 yıl boşa gitti. Yazık bu şehire” dedi. Hüseyin Sözlü ile dostluk bağının bulunduğunu da ifade eden Koncuk “dostluk başka gerçekler başka. Adana çok kötü yönetildi. Hiçbir sorunu çözülmedi”  şeklimde konuştu

ÖMER ÇELİK NE İŞE YARAR!

16 yıllık AKP iktidarında Adana’nın değil ileri gitmek, daha da gerilediğini savunan Milletvekili Koncuk “bir iktidar bir şehri ancak bu kadar görmemezlikten gelir. AKPli bakanlar ne iş yapar, ne ye yararlar? Hadi Jülide hanım daha yeni. Ya Ömer Çelik! Yıllardır Adana Milletvekili olan ve kabinelerde yer alan Ömer Çelik Adana’ya Bakan olarak ne verdi? Koskoca bir hiç. Adana halkını yıllardır ödediği vergilerin karşılığını alamadı. Tarımda sanayide işsizlikte karneleri çok zayıf. Sınıfta kaldılar. Ama bunun faturasını yerel seçimde ödeyecekler” dedi.

YEREL SEÇİMDE İTTİFAK OLABİLİR

“Eğer karşınızdakiler ttifak yapıyorsa sizin eliniz kolunuz bağlı kalmaz” diyerek Yerel seçimlerde ittifaka sıcak baktığını belirten İyi Parti Adana Milletvekili İsmal Koncuk “partim adına değil kişisel fikrimi söylüyorum. Seçimlere tek başına girmemiz gerekir. Sandıktan da büyük başarı ile çıkarız. Ancak karşımızdaki AKP-MHP cumhur ittifakını yine hayata geçirirse, biz de elimiz kolumuz bağlı izlemeyiz. Elbette milletin onaylayacağı adaylarla belediye başkanlıklarını kazanırız. Bu konuda aklın yolu ne gerektiriyorsa nu yaparız” dedi.