Adana Gibi Başkan, halkla el ele, omuz omuza… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adana Gibi Başkan, halkla el ele, omuz omuza…

Zeydan Karalar halkla, esnafla, üreticiyle ve gençlerle omuz omuza Adana’ya hizmet ediyor.

Bu haber 12 Mayıs 2023 - 11:13 'de eklendi ve 316 views kez görüntülendi.

Zeydan Karalar halkla, esnafla, üreticiyle ve gençlerle omuz omuza Adana’ya hizmet ediyor

Adana Gibi Başkan, halkla el ele, omuz omuza…
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, hizmet ederken halkın içinde yer alma, halkla birebir konuşma, sorun dinleme, sohbet etme kararlılığından bir gün olsun vazgeçmiyor. Başkan Zeydan Karalar geride kalan haftayı da kırsal ve merkez ilçelerde halkında içinde, milletin yanında geçirdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Ceyhan ilçeleri ile Merkez Seyhan ilçesi Fevzipaşa ve Bahçeşehir mahallelerinde halkla buluştu; sohbet etti, sorun dinledi, ülke ve Adana gündemiyle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Kırsal ve Merkez ilçelerde gittiği her noktada esnafla, üreticilerle buluşan Başkan Zeydan Karalar, Merkez Park Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen Gençlik Buluşması’na da katıldı. Başkan Zeydan Karalar, Bahçeşehir’de sulama kanalı üzerine yapılan köprünün açılışını gerçekleştirdi, ayrıca Adana Kabzımallar Esnaf Odası Başkanlığı’nda kabzımal esnafıyla bir araya geldi.

7’den 70’e Adanalılar Başkan Zeydan Karalar’ı sevgi ve coşkuyla karşıladı, bağrına bastı.