Adana Büyükşehir Belediyesi iş makinesi filosunu güçlendirmeye devam ediyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adana Büyükşehir Belediyesi iş makinesi filosunu güçlendirmeye devam ediyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, halka hizmette elzem olan iş makinesi filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Bu haber 31 Mayıs 2023 - 10:57 'de eklendi ve 162 views kez görüntülendi.

17 iş makinesi daha satın alınarak Büyükşehir İş Makinesi Parkı’na kazandırıldı

Kiralama yerine satın alma yöntemiyle önemli tasarruf sağlanıyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, halka hizmette elzem olan iş makinesi filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Son olarak 10 çekici tır, 3 grayder, 2 toprak silindiri, 1 asfalt silindiri, 1 adet de manyetik seperatörlü konkasör Adana Büyükşehir Belediyesi İş Makinesi Parkı’na kazandırıldı.

KİRALAMAYA VERİLECEK PARA 2 YILDA ÇIKARILIYOR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Kiralamaya vereceğimiz parayla 2 yılda kendini amorti edecek 17 iş makinesini daha Adana’mıza kazandırdık. Kentimize hayırlı olsun” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi, Başkan Zeydan Karalar döneminde, 81 otobüs dahil olmak üzere, yaklaşık 200 iş makinesi satın alındı ve belediyenin kiralamaya harcadığı paranın 2 yıl içinde amorti edilmesi sağlanarak, Adanalılara daha yoğun ve kaliteli hizmet etme yolunda önemli adımlar atıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi, iş makinelerini kiralama yerine satın alma yöntemiyle filolara kazandırarak, hem Adanalının parasını korumaya hem de hizmetin niceliğini ve niteliğini artırmaya devam edecek.