2023’TE TARİH YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

2023’TE TARİH YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Bu haber 25 Eylül 2022 - 17:30 'de eklendi ve 210 views kez görüntülendi.

103'üncü İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Avukat Mustafa Özkan, “Cumhurbaşkanımız sayesinde 2023'te tarih yazmaya devam edeceğiz” dedi

AK Parti Seyhan İlçe 103. Danışma Meclisi Toplantısı Sular Vip salonunda teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Danışma meclisi toplantısına, AK Parti Adana Milletvekilleri , Abdullah Doğru, AK Parti Adana İl Başkanı Av. Mehmet Ay,  İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yıldız, İlçe Kadın kolları Başkanı Başak Korkmaz Çınar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yılmaz, Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, Karaisalı İlçe Başkanı Osman Kurdak, Karataş İlçe Başkanı Av. Süleyman Özlem Ünal, il yöneticileri, ilçe yöneticileri, Büyükşehir ve İlçe belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleri, mahalle başkanları, mahalle yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile devam eden toplantı, coşkulu kalabalığın tezahüratlarıyla devam etti.

“RECEP TAYYİP ERDOĞAN SAYESİNDE 2023'TE TARİH YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Açılışta konuşan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Avukat Mustafa Özkan, Seyhan İlçe teşkilatı olarak her daim sahada çalışmalara yoğun bir şekilde devam ettiklerini söyledi.

“Seyhan ilçe teşkilatı sorumluluğunun farkındadır. Seyhan yürürse, Adana yürür” diyen Özkan konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatil olmasıyla birlikte kıymetli genel başkan yardımcılarımız ve milletvekillerimizle birlikte, İl Başkanımız Sayın Mehmet Ay başkanımızın koordinasyonuyla 15 bölgemizde programlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Programlarımız vesilesiyle vatandaşlarımızla bire bir hasbihal etme şansını yakalıyoruz. Vatandaşımızın sıkıntısını bizzahiti kendisinden dinliyor ve çözüme kavuşma noktasında ciddi eforlar sarf ettik ve ediyoruz. Ailelerinden ve işlerinden feragat ederek çalışmalarımıza destek veren ana kadememiz başta olmak üzere tüm birimlerimize ve kardeşlerimize, yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2023 seçimlerinin farkındayız. Seçime giderken Allah'ın izniyle Seyhan ilçesinde tarih yazacağız. O yüzden bizler Seyhan teşkilatı olarak en güçlü şekilde çalışıyoruz. Vatandaşın umudu olan liderlerin lideri, gittiği her ülkede insanların sevgi ve muhabbetine mashar olan kıymetli Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde tarih yazmaya devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

6'LI FAKAT MASANIN ÜSTÜNDE DE SATIR GİBİ DURAN HDP VAR

Cumhur İttifakının açık ara oyla kazanacağından emin olduklarını ifade eden AK Parti Tamer Dağlı da, “6'lı fakat masanın üstünde de satır gibi duran HDP'nin bulunduğu sözde ittifakta her biri bir başka telden çalmaktadır. HDP'nin yönlendirmesiyle hareket eden bu sözde ittifak, özde ittifak değildir. Milletimiz görmektedir ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısında ülke ve millet menfaatlerimizin aleyhinde çalışmalar yapan ve bu düsturla sözde vaatler veren bir yapı var” şeklinde konuştu.

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru ise, “AK Teşkilatlarımızla beraber; Adana'mız için kıymetli hemşehrilerimize hizmet aşkıyla ilerliyoruz” ifadelerini kullanarak, “Seyhan İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Özkan'a, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu üyelerimize, mahalle başkanlarımıza ve dava arkadaşlarımıza yaz boyunca yürüttüğümüz çalışmalarda ki gayretlerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Sadece kendisini değil tüm dünya mazlumlarını önceleyen bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti var ve bu durumu en iyi idare edecek kişi yine Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır” dedi.

Adana ilinde göreve gelmeden önce 220 bin AK Parti üyesi olduğunu fakat 3 sene içerisinde bu rakamın 330 bine çıktığını bildiren AK Parti Adana İl Başkanı Avukat Mehmet Ay da, Adana'nın 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakını bağrına basacağını aktardı.

BİZLER SEYHAN TEŞKİLATIMIZIN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUZ VE YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Seyhan İlçe Teşkilatımızın çalışmalarını ve üstün gayretlerinden memnun olduklarını dile getiren AK Parti Adana İl Başkanı Av. Mehmet Ay ise yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Seyhan İlçe Teşkilatımız bizim için çok önemli. Seyhan olmazsa Adana olmaz. Bizler Seyhan teşkilatımızın çalışmalarından memnunuz ve yakından takip ediyoruz, bu yapılan muhteşem toplantı bunu gösteriyor. Seyhan'ın her zaman hedefleri büyük inşallah bu çalışmalarımızı daha da artırarak oy oranımızı Seyhan'da daha da fazla artıracağız. Adana'mız ve Seyhan ilçemiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı 2023 seçimlerinde yeniden seçmek için hem de çok güçlü şekilde seçmek için hazır.  AK Parti Seyhan İlçe 103. Danışma Meclisi toplantımızı halkımızın coşku ve heyecanı ile kutluyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde aziz milletimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kapı kapı dolaşarak daha fazla çalışmamız gerekiyor ve daha sık bir araya geleceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Hepinize saygılarımı, sevgilerimi ve muhabbetimi sunuyorum.”