"2019 İKİNCİ 5 YILLIK YÜRÜYÜŞÜMÜZÜN MUHTEŞEM BAŞLANGICI OLACAK" | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

“2019 İKİNCİ 5 YILLIK YÜRÜYÜŞÜMÜZÜN MUHTEŞEM BAŞLANGICI OLACAK”

Bu haber 03 Ocak 2019 - 20:14 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, vatandaşların yeni yılını kutladığı bir mesaj yayımladı. Yeni yılda esenlik, sağlık ve ortaklaşacak güzel zamanlar dileyen Soner Çetin’in mesajı şöyle:

“Halkımıza verdiğimiz her sözü tutmak için gecemizi gündüzümüze katarak, hiçbir bahaneye sığınmadan, kendimize olan güven, halkımıza duyduğumuz sevgiyle çalıştık. Dertlere derman olmak için bütün imkanlarımızı seferber ettik. Çocuklar, kadınlar, gençler, yaşlılar, yoksullar; görüşü, inancı, kimliği ne olursa olsun hiçbir ayrım yapmadan herkesin hizmetine koştuk, kimseye kapılarımızı kapatmadık. Biz “Herkesin Başkanı” olduk. 2014 yılından 2019 yılına kadar her yıl üstüne koyarak, her yıl daha çok çalışarak, üreterek, paylaşarak bugüne ulaştık. “Belediyecilik sosyal demokratların işidir” demiştik. Çukurova’da bunu bir kez daha kanıtladık. Şimdi artık belediyecilikte örnek bir var. Bir dönemde Çukurova tarihinde görülmemiş projeleri ve çalışmaları hayata geçirdik. Sevdamız bizi terk etmedi. Biz de sevdamızı terk etmedik. Güven ve samimiyet ile kurduğumuz aramızdaki güçlü bağlar yeni yılda daha da kuvvetlenecek. Aynı inanç ve kararlılıkla aşkla, tutkuyla çalışmaya devam edeceğiz. 2019 ikinci 5 yıllık büyük yürüyüşümüzün muhteşem başlangıcı olacak.

Herkese bir 5 yıl daha çok daha fazla çalışacağımızın sözünü vererek, en güzel zamanların daha yaşanmadığı inancıyla, yeni yılın insanlığa, ülkemize, Çukurovamıza sağlık, esenlik, mutluluk ve ortaklaşacağımız güzel zamanlar getirmesini diliyorum; içtenlikle tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum”