18 Eylül’de başlayacak Altın Koza ilçelerde şimdiden halkla buluştu | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

18 Eylül’de başlayacak Altın Koza ilçelerde şimdiden halkla buluştu

Türk Sineması’nın yapı taşlarından olan ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nın 30’uncusu 18-24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Bu haber 04 Eylül 2023 - 11:42 'de eklendi ve 106 views kez görüntülendi.

Yıldızların altında sinema keyfi

18 Eylül'de başlayacak Altın Koza ilçelerde şimdiden halkla buluştu

Türk Sineması'nın yapı taşlarından olan ve Adana Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nın 30'uncusu 18- Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Festival öncesi, özellikle ilçelerde yaşayan Adanalılar sinema keyfini şimdiden hissetmeye başladı.

Kozan ilçesi Horzum Yaylası'nda Hazine, Şehit Kubilay Meydanı'nda Bayi Toplantıı, Seyhan ilçesi Bahçeşehir Mahallesi'nde Vizontele, ilçesi Yavuzlar Mahallesi'nde Aile Arasında filmleri açık havada sinemaseverlerle buluştu, Adanalılar yazlık sinema nostaljisi yaşı. Film gösterimleri sırasında Adanalı sinemaseverlere patlamış mısır ve gazoz ikram edildi.

Yazlık sinema nostaljisi Saimbeyli ve Sarıçam ilçelerinde devam edecek ve Adanalıların yazlık sinema keyfi festivalin başlayacağı 18 Eylül tarihine kadar sürecek.