“İftira atanlar kendi iftiralarıyla boğulsun!” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

“İftira atanlar kendi iftiralarıyla boğulsun!”

Bu haber 28 Ocak 2021 - 14:40 'de eklendi ve 79 views kez görüntülendi.

Adana Sevdalılar Derneği (ASD) Başkanı Tahir Akın gazetemizi ziyaret etti. Başkan Akın sosyal medyada kendisine yapılan asılsız iftiralara cevap vermek adına açıklamalar yaptı. Kendisine yönelik iftiraların asılsız olduğunu belgeleriyle kanıtlayan Başkan Akın, iftira atanlara açtı ağzını, yumdu gözünü. İftira atanların kendi kuyularını kazdıklarını ve en güzel cevabını belgelerle verdiğini belirtti.

HODRİ MEYDAN

Sosyal medyada kendini karalamak adına iftira attıklarını belirten , “Bana iftira atanlar iftiralarıyla boğulacaklar. Ben hayatım boyunca dürüstlük adına yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. Hodri meydan elimde belgeler var, bana iftira atanlar belgeli konuşsun. Üç, beş kuruş para koparmak adına insan şerefiyle oynanmaz”

ALTIN DEĞERİNİ KAYBETMEZ

Her ihtiyacı olanın yanında olduğunu ve elinden gelen tüm yardımları yaptığını kaydeden Akın, “ Benim kimseyle haksız yere kötü bir geçmişim yok. Adana çocuğuyum ve ihtiyacı olan herkesin yanında sonuna kadar durdum. Bana sosyal medyada yapılan bu çirkin iftiraya çok üzüldüm, ama kimse unutmasın ki altını çöpe atsan değerini yine kaybetmez” diye konuştu.