SON DAKİKA

İçinizdeki pozitif enerjinize sarılmaya davet ediyorum…

Bu haber 18 Mart 2020 - 14:51 'de eklendi ve 90 views kez görüntülendi.

Biliyorsunuz ki sadece ülkemiz nezdinde değil, tüm Dünya Çapında Zor günler yaşamaktayız. Sosyal hayatımızı doğrudan etkileyen bu ortam asla moralimizi bozmamalı ve yaşama karşı inancımızı sarsmamalı. Zira her şeyin üstesinden gelme potansiyeline sahip müthiş varlıklarız.

Bu süreçte, toplum bilinciyle Devlet yöneticilerimizin profesyonel telkinlerine kesinlikle uymalıyız. Gerekmedikçe dışarı çıkmamalı ve sosyalleşmemeliyiz. Evet, belki sevimsiz bir durum ama yönetenler tarafından daha sıkı tedbirler alınması çok daha olumsuz olacaktır. Bu sebeple lütfen uyarıları dikkate alınız.

Tüm medya kanallarından da iletildiği gibi, kişisel hijyene önem veriniz. Üstelik bunun için tek ihtiyacınız olan şey su ve sabun.

Aslında bunların hepsini biliyorsunuz farkındayım ama kamuoyu adına bir kez daha paylaşmanın şart olduğunu düşündüm…

Bunun yanında her şeyden önemli hasta olduğunuzu düşünüyorsanız, kimseyle temas kurmamalı, dışarı çıkmamalı ve Sağlık Bakanlığı’nın Corona Danışma Hattı 184’ü aramalısınız.

Bu zor günleri en kısa sürede atlatacağımıza ve dünyanın feraha kavuşacağına kalpten inanıyorum. Sizleri şimdilik sevdiklerinize değil ama o içinizdeki pozitif enerjinize sarılmaya davet ediyorum…

pinar aytekin
pinar aytekinpinar.sagay@gmail.com