SON DAKİKA

Tahir Akın: Birlikte hareket etmeliyiz

Bu haber 10 Mart 2020 - 14:22 'de eklendi ve 82 views kez görüntülendi.

Gaziantep’te işadamlarının sorunlarının tartışıldığı bir konferans gerçekleştirildi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Mehmet Berk’in daveti üzerine konferansa katılan ve konuşma yapan Adana Sevdalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Akın, işadamlarının yaşadıkları sıkıntılar ve verilmesi gereken destekler hakkında bilgi verdi.

Tahir Akın konferansta şu konuşmalara yer verdi:

BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ

” Çalışmalarına aynı coğrafyanın ortak sorunlarını yaşayan işadamları olarak, neler yapabiliriz, neler üretebiliriz ve toplumumuza nasıl faydalı olabiliriz düşüncesiyle çalışıyoruz. Adanalı ve Gaziantepli işadamlarının ortak bir payda altında birlikte hareket ederek sıkıntıları da istişare yoluyla,çözüm odaklı olarak başarabileceğimize inanıyoruz.

BİRBİRİMİZDEN İSTİFADE ETMEMİZ GEREKİYOR

Çalışmalarımız iş birliklerimiz ve ticari anlamda da kardeşlik anlamında da birbirimizden istifade etmemiz gerekiyor. Aynı coğrafyada yaşıyoruz, aynı kaderi paylaşıyoruz. Birlikte yapacağımız çok iş var. Sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı da el birliği ile atlatacağımıza inanıyor ve birlikten kuvvet doğar, diyoruz.”